#1 2008-03-31 20:52:58

Kiba

Hokage

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 141
Punktów :   

Misja dla Neji

Musisz dać zwój wiosce Wodospadu.Z tajną informacją.
http://img394.imageshack.us/img394/1416/mapa2zr7.png

Musisz dokładnie opisać całą wyprawę

Za wykonanie misji 500 yenów

Offline

 

#2 2008-03-31 22:06:20

Neji

Chunin

Zarejestrowany: 2008-03-31
Posty: 43
Punktów :   

Re: Misja dla Neji

Okey

*Wezme ze sobą 5 kunay i kartke wybuchowa.Wyruszam z Wioski i ide dokładnie drogą tak jak na mapie.Spotkałem 3 Ninja Wioski Trawy i myśle że nie chcą się zaprzyjaźnic.
*Jeden z Ninja a takuhe a ja unikam drugi rzyca wemnie kunaj a ja skoczyłem i konaj poleciało prosto w łep 2 Ninjy.3 Ninja zaskołył mnie i wbija mi kunay w lewy barek.Aaaaaa.wyciągam kunay z lewego barka i rzucam w Ninje.
Siuf.Ide dalej.
Nie ma mostu i ide tak jak jest na mapie.Teraz spotkałem lwy kore śpią.Podchodze po cichutku i przyklejam kartke wybuchową i cofam cię troche do tyłu.Boom wybuchły lwy teraz widze wąski most.Poszłem mostem i ide tak jak jest ma mapce po małej ściężce.Ide ide ide i ide az w końcu widze wioske i szybko pobiegłem i jestem w Wiosce Wodospadu i poszłem zanieść zwój.Poszłem zaniosłem zwój i wracam.Ide tak samo ja wtedy tylko żę w drugą strone.Ide i spotkałóem znów tych Ninja myśle przecież ich załatwiłem.

1Ninja rzuca shurikena a ja ledwo go teraz uniknołem.

Siuf.

2Ninja teraz rzuca kunayami a ja je w ręce dokładnie łapie a ostatni leci i wbija się mi w ręke.Aaaaaaaaa jak boli.

Byakugan!!.Hakke Rokujuuyonshou

Uderzam w Ninje a na końcu dostaje cios i odleciał.Następny rzuca kunay a ja łapie dokładnie w ręke i rzucam mu w serce.Następnemu rzuciłem kunay w brzuch a potem w łeb.Następnemu rzuciłem dwa kunaye jeden poleciał w lewą ręke a drugi w drugą ręke potem jescze trzeci rzucam w łęb.

Wróciłem do wioski.

[Kiba] Ile błedów.No dobra zaliczone masz 500 yenów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl