#1 2008-04-01 17:43:22

Kiba

Hokage

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 141
Punktów :   

Misja dla Lorda Hokage

Dostałem wiadomość od więzięnia że uciekło 5 ninja.Prawdopodobnie uciekli do Wioski Ukrytej w Chmurach.Musze ich złapać ponieważ oni są Jouninami a nasz jedyny Chunin sobie z nim nie poradzi.Więc wyruszam natychmiast zanim przeniosą się gdzie indziej.

*Hokage pakuje 9 kunay 10 shurikenów 10 kartek wybuchowych i 4 bomby dymne.Wybiegł z bram Konohy bardzo szybko.Kibę i Akamaru zatrzymali 3 ninja z Wioski Deszczu.*

Cholera nie mamy czasu!!

*Kiba w mgnieniu oka załatwił wszystkich przeciwników.Pobiegł dalej.Był na granicy Wioski Błyskawic.Szukał wszędzie uciekinieró lub bezskutków.Jeden mieszkaniec powiedział że uciekli w strone Wioski Wodospadu.Natychmiast ruszył dalej.Spotkał 5 lwów.*

Choler!!!Znowu przeszkoda!!!

*Kiba rzucił Kunay owinięty kartką wybuchową.Trafił jednego z lwów i wszyscy wybuchli.Kiba pobiegł dalej.W wiosce dźwięku nie spotkał żadnych przeciwników.*

Nie mam za dużo czasu!!Musze przyspieszyć za nim znowu przemieszczą się do innej Wioski.

*Kiba przybył do kraju Wodospadu.Spotkał 5 uciekinierów*

Ehh....Musze się wami zająć.Najpierw was skopie a potem traficie do paki w Konoha.

*Przestępcy to byli Ninja z Konohy.Jeden z nich użył Katon Goukayoku no Jutsu.Kula Ognia ciała prosto kierunku Kiby

Kawarimi no Jutsu

[i]*Kiba zamienił się w kawałek drewna.Ukrył się.*


Juujin Bunshin

Gatsuga!!

*Dwóćh przestępcó zostało pokonanych.Źli Ninja zaczeli rzucać kunayami.Kiba wszystkich uniknął.Akamaru zamieniony w Kibe zaatakował bardzo potężnie jednego ninja.

Ja to skończe!!

Bakeratsu Koinu

*Pojawił się jeden klon.W pewnym momencie wybuchł wystrzeliwując tysiące kunay.Zgineli.*

Kiba wrócił do Wioski z trzema ninja dwóch zgineło.

Misja zakączona powodzeniem

Za misje Hokage dostaje 8500 yenów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog wołomin strona www Kołobrzeg wczasy